POZNAJMY SIĘ !

  Nazywam się Rachela Nowak - pragnę służyć Ci swoją wiedzą i doświadczeniem, tak by szybko i efektywnie pozbyć się trudności, które pojawiły się w Twoim życiu lub wzmocnić obszary, które tego wymagają. 

 

Kim jestem?

 

Od kilku lat jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych córek. Podobnie jak Ty, kroczę przez życie, doświadczając zarówno chwil szczęścia, jak i trudnych sytuacji, które staram się traktować jak wyzwania, do czego również zachęcam Ciebie.

Jakie są moje kwalifikacje?

Od kilku lat prowadzę konsultację psychologiczne dla dzieci , młodzieży oraz osób dorosłych. Z biegiem lat nauczyłam się do problemów podchodzić strategicznie. W pracy korzystam z wiedzy jaką zdobyłam podczas studiów z zakresu psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, a także podczas Kursu Terapii Poznawczo- Behawioralnej.

Posiadam także kwalifikacje profesjonalnego Coacha, które pomagają mi w poszerzaniu perspektywy oraz samoświadomości Klientów. Jestem edukatorem seksualnym, ponad to zdobywam również wiedzę oraz praktykę w obszarze seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym a także w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii jako terapeuta par. Od pewnego czasu współpracuję ze Szkołą Przedsiębiorczości Smart Club, która skupia się na rozwijaniu postawy przedsiębiorczej u dzieci i młodzieży a także wspiera kompetencję społeczne. 

Swój staż zawodowy odbyłam w Poradnii Seksuologicznej i Psychoterapii Intimed w Warszawie a także w Poradnii Seksuologicznej i Patologii Współżycia również w Warszawie.

Jak pracuję?

Najpierw definiujemy Twój problem, następnie staram się postawić cel naszej pracy, tak by móc weryfikować czy podążamy w dobrym kierunku. Kolejnym krokiem jest znalezienie źródła problemu i stworzenie strategii na jego zniwelowanie. Ostatnim krokiem jest monitorowanie Twoich postępów i ich ewentualne korygowanie. 

Pozostaję do Twojej dyspozycji, 

Rachela Nowak​​​

KONTAKT

mgr Rachela Nowak

tel. +48 517 265 047 

email poradniaintimea@gmail.com

 

ul. Staroprzygodzka 48 

Ostrów Wielkopolski

ul. Dobrzecka 16a

Kalisz

 

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon